Sklep internetowy Extreme Winch

0,00 zł
Strona głównaZwroty
Szybki kontakt
części:
tel. 606 101 902
tel. 884 800 947

mail: extremewinch@interia.pl

klimatyzacja:
tel. 692655384

Formularz kontaktowy
Zwroty


POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Jako Konsument (towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową) lub osoba fizyczna, która dokona zakupu związanego bezpośrednio z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą lub zawodową, lecz nieposiadającego dla niej charakteru zawodowego, masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od Umowy wygasa w ciągu 14 dni, licząc od dnia następnego od daty, w której:

 • odebrano zamówienie,
 • osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie produktu,
 • otrzymano ostatnią część zamówienia, jeśli zamówienie było realizowane w częściach,

Jeśli chcesz skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy powiadom nas o swojej decyzji przesyłając do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy.


Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

W przypadku, gdy odstąpisz od Umowy, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o tym fakcie zwracamy Ci otrzymaną płatność za produkt. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie.

Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze.

Możemy wstrzymać się z wykonaniem zwrotu do momentu otrzymania produktu lub czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Gdzie przekazać zwracany produkt?

  Zwracany produkt można odesłać do nas wraz z uzupełnionym formularzem odstąpienia na adres

  EXTREME WINCH
  Jana Pawła II 142
  34-335 Krzyżowa
  z dopiskiem "odstąpienie"

  Prosimy o wypełnianie formularza DRUKOWANYMI LITERAMI.

  Prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony tak, by nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu.
  Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

  Twoje terminy i koszty

  Zwrotu produktu należy dokonać w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia nam decyzji o odstąpieniu od Umowy. Ponosisz koszt odesłania do nas zwracanego produktu. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było konieczne stwierdzenie charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY NIE PRZYSŁUGUJE W ODNIESIENIU DO UMOWY:

  -o świadczenie usług, jeżeli sklep internetowy przetwornicevolt.pl wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez sklep internetowy przetwornicevolt.pl utraci prawo odstąpienia od umowy,
  -w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
  -w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
  -dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę,
  -dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta (akceptacja odpowiedniego check box podczas składania zamówienia) przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sklep internetowy (informacja w regulaminie, w niniejszej zakładce oraz podczas składania zamówienia) o utracie prawa odstąpienia od umowy.

  Wysokiej jakości części motocyklowe to produkty cieszące się dużym zainteresowaniem. Oferujemy amerykańskie wyciągarki do quadów w tym również akcesoria off road. Do wyposażenia warsztatów posiadamy kompresory dwutłokowe, oraz tłoki pierścienie. W promocyjnej cenie dostępna jest wyciągarka elektryczna, japońskie przetwornice zasilacze, niemieckie zasilacze awaryjne. Jeżeli potrzebujesz kupić przetwornice i wyciągarki to dobrze trafiłeś, oprócz wyciągarek w sprzedaży dostępna jest lina kinetyczna oraz wyciągarki elektryczne do samochodów terenowych. W naszej ofercie znajdziesz także nowoczesne i energooszczędne klimatyzatory ROTENSO z funkcją grzania i chłodzenia. Zapraszamy do kontaktu i zakupów, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.