Sklep internetowy Extreme Winch

0,00 zł
Strona głównaKontakt z nami
Kontakt z nami


Adres: ul. Jana Pawła II 142, 34-335 Krzyżowa
tel. 606101902
części motocyklowe, części do quada, akcesoria off road, wyciągarki, przetwornice, zasilacze

mail: extremewinch@interia.pl


tel. 692 655 384
klimatyzacja

mail: extremewinch@interia.pl

Oferujemy części motocyklowe oraz akcesoria off road. W naszej ofercie znajdziesz tłoki i pierścienie, m.in. Wossner, Vertex, TKRJ, NAMURA, korbowody, wały, linki , dźwignie, filtry powietrza, wszystko, co potrzebujesz do Twojego motocykla lub quada.

Prowadzimy sprzedaż wyciągarek. W swojej ofercie posiadamy wyciągarki elektryczne, wyciągarki do quadów oraz wyciągarki samochodowe, a także liny kinetyczne i syntetyczne.
Poza częściami do motocyki i quadów, akcesoriami off road oferujemy także przetwornice z
asilacze awaryjne, konwertery i reduktory napięcia, zasilacze do laptopów, kompresory dwutłokowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą klimatyzatorów firmy ROTENSO z funkcją grzania w bardzo konkurencyjnych, niskich cenach. Rotenso to nowoczesne klimatyzatory, enegrooszczędne, charakteryzujące się bardzo cichą pracą.

Zadzwoń, nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą dobrać produkt do twoich wymagań.
...jest pusty

Wysokiej jakości części motocyklowe to produkty cieszące się dużym zainteresowaniem. Oferujemy amerykańskie wyciągarki do quadów w tym również akcesoria off road. Do wyposażenia warsztatów posiadamy kompresory dwutłokowe, oraz tłoki pierścienie. W promocyjnej cenie dostępna jest wyciągarka elektryczna, japońskie przetwornice zasilacze, niemieckie zasilacze awaryjne. Jeżeli potrzebujesz kupić przetwornice i wyciągarki to dobrze trafiłeś, oprócz wyciągarek w sprzedaży dostępna jest lina kinetyczna oraz wyciągarki elektryczne do samochodów terenowych. W naszej ofercie znajdziesz także nowoczesne i energooszczędne klimatyzatory ROTENSO z funkcją grzania i chłodzenia. Zapraszamy do kontaktu i zakupów, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.